Tekme za Koroški pokal so zaključene

PostDateIcon

Z zadnjo tekmo na Kopah se je zaključil tudi tekmovalni del za KOROŠKI POKAL.

Rezultate lahko najdete tukaj.

Čestitke vsem tekmovalkam, tekmovalcem in trenerjem za dobre rezultate, odlično vzdušje in kar tako naprej.

Zaključek Koroškega pokala na Kopah

PostDateIcon

Na Pohorju, na Kopah, je narava poskrbela za čudovit zaključek Koroškega pokala. SK Vuzenica je izpeljal mini SKIcross. 

Tekmovalci SK Fužinarja so se potrudili po svojih najboljših močeh in dosegli naslednje rezultate:

   Letniki 2012 in mlajši:
   Deklice:
   5. mesto:Meta Merkač
   6. mesto: Mojca Valentar
   7. mesto: Pia Mlakar
   8. mesto:Tisa Ogriz
Dečki:
1. mesto: Izak Rizvič
    2. mesto: Nejc Drevenšek 
    4. mesto: Sergej Ljubojevič
   Letnik 2011:
   Deklice:
   1. mesto: Julija Garbus
   2. mesto: Julija Gerdej
Dečki:
2. mesto: Andraž Kotnik
   3. mesto: Tjaž Ogriz 
6. mesto: Oskar Erjavec
   8. mesto: Nal Kobovc 
   Letnik 2010
   Deklice:
   9. mesto: Loti Mlinar Kresnik
   10. mesto: Eva Šteharnik
   Letniki 2009:
   Deklice:
   1. mesto: Hana Gerdej
   3. mesto: Neža Španžel
   4. mesto: Živa Rizvič
   Dečki:
   1. mesto: Urban Merkač
   3. mesto: Tim Pangerc
 

3. TEKMA POKALA PECE

PostDateIcon

V soboto, 17. 2. 2018, je na prečudovit sončen dan potekala 3. tekma pokala Pece in hkrati zadnja v tem pokalu. Tekmovalci našega kluba so se odlično odrezali in skoraj v vseh skupinah zasedli najboljša mesta.

 

Rezultati tekem: 

Letniki 2012 in mlajši:
Deklice:
5. mesto: Meta Merkač
Dečki:
3. mesto: Izak Rizvič
 
Letnik 2011:
Deklice:
4. mesto: Julija Garbus
Dečki:
2. mesto: Andraž Kotnik
4. mesto: Oskar Erjavec
 
Letniki 2009:
Deklice:
1. mesto: Hana Gerdej
2. mesto: Neža Španžel
3. mesto: Živa Rizvič
Dečki:
1. mesto: Tim Pangerc
2. mesto: Urban Merkač
 
Letniki 2008:
Deklice:
1. mesto: Urša Sonjak
6. mesto: Tia Garbus
 
Dečki:
4. mesto: Lado Erjavec
 
Letniki 2007:
Deklice:
5. mesto: Živa Garbus
Dečki: 
1. mesto: Rene Pepevnik
 
To je bila tudi zaključna tekma pokala Peca in razglasitev in podelitev praktičnih nagrad najboljšim petim na vseh treh tekmah, med katerimi so tudi naši tekmovalci:
 
Letniki 2012 in mlajši:
Deklice:
4. mesto: Meta Merkač
Dečki:
3. mesto: Izak Rizvič
 
Letnik 2011:
Deklice:
3. mesto: Julija Garbus
Dečki:
2. mesto: Andraž Kotnik
4. mesto: Oskar Erjavec
 
Letniki 2009:
Deklice:
1. mesto: Neža Španžel
2. mesto: Hana Gerdej
4. mesto: Živa Rizvič
Dečki:
1. mesto: Tim Pangerc
2. mesto: Urban Merkač
 
Letniki 2008:
Deklice:
1. mesto: Urša Sonjak
Dečki:
3. mesto: Lado Erjavec
 
Letniki 2007:
Dečki: 
1. mesto: Rene Pepevnik
 
Športni pozdrav, Tomaž