Pokal vzhodne regije na Mariborskem Pohorju

PostDateIcon

Včeraj je na progi Cojzarica na Mariborskem pohorju potekalo tekmovanje za pokal vzhodne regije skupine U10 in U 12. V prekrasnem vremenu in odličnih pogojih za smučanje so naši tekmovalci dosegli naslednje rezultate:

Deklice U10: 2. mesto Urša Sonjak

Dečki U10: 7. mesto Tim Pangerc, 8. mesto Lado Erjavec

Dečki U12: 4. mesto Vid Mlakar, 6. mesto Rene Pepevnik

Urša na 2. mestu

Čestitke vsem.

2. tekma za tekmovanje Petzen Cup

PostDateIcon

V nedeljo, 14. 1. 2018 so se "FUŽINARČKI" udeležili tekmovanja Petzen Cup. Nastopilo je 16 naših smučark in smučarjev iz starostnih skupin U8, U10 in U12.

Dosegli smo naslednje rezultate v svojih starostnih kategorijah:

1. mesto Neža Spanžel, Tim Pangerc, Urša Sonjak in Rene Pepevnik

2. mesto Andraž Kotnik, Lado Erjavec, Leni Vetter in Vid Mlakar

3. mesto Meta Merkač, Julija Garbus, Hana Gerdej, Urban Merkač in Matevž Koren

5. mesto Oskar Erjavec

8. mesto Tia Garbus in Živa Garbus

Čestitamo.

Pa še nekaj utrinkov z zmagovalnega odra.

 

SL in VSL v Kranjski gori

PostDateIcon

Zelo uspešen vikend za ASK Fužinar v Kranjski gori.

SD Domžale je v Kranjski gori izvedlo tekme za deklice in dečke kategorije U14 in U16. Odlično so nastopili FUŽINARJEVI TEKMOVALCI. Medalje so domov odnesli Jaka Volentar za 1. mesto v slalomu in 2. mesto v veleslalomu, Vita Klemenc za 2. mesto v slalomu in David Zagernik za 3. mesto v slalomu. Čestitke vsem, ki so v Kranjski gori tekmovali.

Rezultate najdete tukaj.

Pa še nekaj foto utrinkov.

Snežne razmere na progi so bile zahtevne tako za organizatorje kot tudi za tekmovalce.

Bravo Jaka in David.

Bravo Vita.

Veselje in odličen začetek je najboljša spodbuda za nadaljevanje sezone.

DRŽIMO PESTI.

Petzen Cup 2018

PostDateIcon

Najmlajše smučarke in smučarji so tekmovali na 1. tekmi za Petzen Cup in domov odnesli kar nekaj medalj.

Nekaj utrinkov s podelitve, kjer so bili naši najboljši.

Dosegli so naslednje rezultate:

V svojih kategorijah 1. MESTO: Neža Spanžel, Tim Pangerc, Urša Sonjak in Matevž Koren

                             2. MESTO: Andraž Kotnik, Živa Rizvič, Rene Pepevnik

                             4. MESTO: Hana Gerdej

                             5. MESTO: Urban Merkač, Lado Erjavec

ČESTITAMO.